Könnyed győzelmet aratott Veronában a Lazio

Háromból harmadik mérkőzését is megnyerte a Lazio a Serie A 2012-13-as szezonjában, ezúttal a Chievo otthonában győztek a rómaiak.

Hernanes volt a Lazio legjobbja a veronai mérkőzésen, amelyen már az ötödik percben megszerezte a vezetést csapata számára (0-1), a 38. minutumban pedig az ő lövése utáni kipattanót passzolta be Miroslav Klose. (0-2)

A Sasok uralták a mérkőzést, a Chievónak lehetőségei sem nagyon voltak.

Ugyanez folytatódott a második félidőben is, amikor Hernanes ismét villant, a 74. percben lőtte második gólját. (0-3)

A hajrában a hazaiak át tudták venni az irányítást, aminek szépítés lett az eredménye, miután Pellissier belőtt egy igen szigorúan megítélt büntetőt. (1-3)

A Chievo a 83. percben született találat után vérszemet kapott, de a néhány perces nyomást a Lazio kivédekezte, az utolsó percek pedig már békés hangulatban teltek, mindkét együttes beletörődött az eredménybe.

3. forduló
Chievo-Lazio 1-3 (0-2)
gólszerzők: Pellissier (83. - büntetőből), illetve Hernanes (5., 74.), Klose (38.)