Suárez mentett pontot a Liverpoolnak - videó

Négy mérkőzést követően két ponttal áll az FC Liverpool, amely ezúttal 1-1-re zárt a Sunderland otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában.

A Sunderland otthonában próbálta megszerezni első győzelmét a Liverpool, amely három forduló után egy ponttal szerénykedett. A hazaiak kezdték jobban a meccset, a 29. percben Gardner két védőt is átjátszott a jobb oldalon, pontosan centerezett, Fletcher pedig a kivetődő Reina mögött az üres kapuba lőtt (1-0). A 71. percben egyenlített a Liverpool, Sterling jobb oldali beadása után egy védőről Suárez elé került a labda és az uruguayi négy méterről a hálóba belsőzött (1-1).

Luis Suárez

A Liverpool továbbra is nyeretlen, míg a Sunderland harmadszor is döntetlenre végzett - Martin O'Neill együttese egy mérkőzéssel kevesebbet játszott.