Premjer Liga

Komanék nem tudták kibekkelni az egy pontot a CSZKA ellen

Vereséget szenvedett hazai pályán az FK Krasznodar a CSZKA Moszkva ellen a Premjer Liga 7. fordulójában.

Koman Vladimir kezdő volt a hazai együttesben, amelynek nem sok köze volt a mérkőzés első félidejéhez. Szinte teljesen egyirányú forgalom volt a pályán: a CSZKA támadott, a Kranszodar pedig bekkelt. Utóbbiak tették jobban a dolgukat, hiszen a vendégeknek nem volt komoly lehetőségük a szünetig.

A félidőben a magyar válogatott középpályását lecserélték, így már nélküle alakított ki néhány helyzetet a pihenő után csapata, majd nélküle kapott gólt a 60. prcben. Ekkor Vaszilij Berezuckij indításából ment el Musa a védők között, majd el is passzolta a kapus mellett a labdát. (0-1)

Hátrányban a Krasznodar megpróbálkozott a játék irányításával, egy-két alkalommal közel is kerültek a gólszerzéshez, de a moszkvaiaknak is volt helyzetük, így összességében megérdemelten győztek a vendégek.