Premjer Liga

Dzsudzsákék négy forduló után is pont és rúgott gól nélkül állnak

A negyedik fordulóban a negyedik vereségét szenvedte el a Dinamo Moszkva az orosz bajnokság első osztályában.

Dzsudzsák Balázs a Dinamo Moszkva és a Dundee United mérkőzésén az Európa Ligában 2012-ben.

Dzsudzsák Balázs ismét kezdő volt a szezont nagyon rosszul - emiatt edzőváltással is - kezdő Dinamóban, amely ezúttal a Rubin Kazanyhoz látogatott. A mérkőzés nagy részét a hazaiak uralták, gól azonban sokáig nem esett. Végül a 78. percben tört meg a jég, amikor Natcho a moszkvaiak tizenhatosa elől végezhetett el szabadrúgást, amiből a rosszul helyezkedő Berezovszkij mellett a bal alsóba lőtt. (1-0)

Natcho szabadrúgása

Dzsudzsákék - a magyar szélső végig a pályán volt - a hajrában tettek néhány kísérletet az egyenlítésre, de alapvetően ekkor is a Rubin akarata érvényesült, a vendégek csak néhány beívelésből kerültek az ellenfél kapuja elé. Ráadásul a hazaiak még egy támadást sikeresen fejeztek be a hosszabbításban, a finn Eremenko lőtt 18 méterről a jobb alsóba. (2-0)

Eremenko gólja

Így a Dinamo Moszkva a negyedik fordulóban a negyedik vereségét szenvedte el, ráadásul eddig még gólt sem tudott szerezni. Ezzel a teljesítménnyel természetesen a Premjer Liga utolsó helyén áll.

1-0-s vereséget szenvedett a vasárnapi nap folyamán az Anzsi Mahacskala is, méghozzá a CSZKA Moszkva otthonában.