Női kosárlabda

Hosszabbítottak a soproni sikerkováccsal

  • MTI
megosztom

A következő idényben is Székely Norbert vezetőedző irányítja a bajnoki címvédő és márciusban Magyar Kupa-győztes Uniqa-Euroleasing Sopron női kosárlabdacsapatának a felkészülését.

Székely Norbert folytathatja a munkát a Hűség Városában

A klub csütörtöki tájékoztatása szerint a zöld-sárgákat négy-négy bajnoki aranyéremre és kupadiadalra, továbbá 2009-ben Euroliga négyes döntőbe vezető tréner meghosszabbította szerződését.

"Székely Norbert vezetőedzőnk újabb egy évvel meghosszabbította szerződését, így ősztől a 11. szezonját kezdi meg klubunk kötelékei között" - fogalmazott Török Zoltán ügyvezető. "A szakmai állandóság valamennyi csapatsportágat figyelembe véve egyre inkább kiveszőben van, ezért is örülök annak, hogy ő irányítja a jövőben is csapatunkat. Jelenlegi legfontosabb feladatunk a hétfőn kezdődő bajnoki döntő, minden idegszálunkkal arra koncentrálunk. Maximálisan megbízunk a jelenlegi játékosállományban, és hiszünk benne, hogy csapatunk, folytatva imponáló sorozatát, megszerzi klubunk történetének nyolcadik bajnoki címét."

megosztom