La Liga

Két gól a hajrában, ikszelt a Valencia Pamplonában

1-1-es döntetlennel ért véget az Osasuna-Valencia mérkőzés a Primera División játékossztrájk miatt elmaradt, és most pótolt 1. fordulójában.

Az első félidőben a Valencia volt fölényben, a másodikban az Osasuna, mégis előbbi került közel a győzelemhez a hajrában, hiszen Tino Costa a 85. percben középre - talán kapura - lőtte a labdát, amibe Soldado belecsúsztatott, így az a hálóba került. (0-1)

Végül azonban mindkét csapat csak 1-1 pontot kapott, mivel a hosszabbításban egy bal oldalról beívelt szabadrúgás után a lecsorgó labdát Lolo bekotorta a Denevérek kapujába. (1-1)

A Valencia biztosan marad a 3. helyen, de a városi rivális Levante közelebb kerülhet hozzá, míg az Osasuna kilépett a 26 pontosok "klubjából" a 6. helyre, de a Bilbao és a Málaga is megelőzheti. Igaz, ehhez előbbinek a Real Madridot, utóbbinak a Barcelonát kellene legyőzni.