Kézilabda

Vereséggel kezdte a doboji tornát a Pick-Szeged

Vereséggel kezdte a doboji nemzetközi felkészülési tornát a Pick-Szeged férfi kézilabdacsapata, amely a Lino Cervar irányította macedón Metalurg Szkopjétól kapott ki 26-25-re.

A Budapest Bank Liga legutóbbi kiírásának ezüstérmese "beragadt" a mérkőzés elején, így a macedón bajnok gyorsan többgólos előnyre tett szert. Ugyan a 20. percre sikerült átvennie a magyar csapatnak a vezetést, a szünetre mégis 13-10-es Metalurg előnnyel mentek a felek.

A fordulást követően végig magabiztosan tartotta 3-4 gólos fórját Lino Cervar csapata, és bár hiába jött fel a találkozó vége előtt egyetlen gólra a szegedi alakulat, ennél közelebb már nem tudott férkőzni ellenfeléhez. Skaliczky László együttese csütörtökön 19.15-től a görög AEK Athén ellen lép majd pályára.