A 2.forduló mérkőzéseire júlis 14-én valamint július 21-én kerül sor. Az örmény Ulissest búcsúztató Ferencváros a norvég Aalesundot, az andorrai Santa Colomát kiütő Paks a szintén norvég Tromsöt fogadja. A Magyar Kupa-győztes Kecskemét csak most kapcsolódik be a sorozatba, Tomiszlav Szivics együttese a kazah Aktobe gárdáját látja majd vendégül.
Európa Liga-selejtező
FERENCVÁROS-Aalesund (norvég) 19 ó |
MVM PAKS-Tromsö (norvég) 20 ó |
KECSKEMÉTI TE-ERECO-Aktobe (kazah) 20:15 ó |
Juvenes/Dogana (San Marinó-i)–Rabotnicki (macedón) |
Sahtar Karagandi (kazah)-St. Patrick,s (ír) 15 ó |
Rusztavi (grúz)-Irtis Pavlodar (kazah) 16 ó |
Slask (lengyel)-Dundee United (skót) 16:45 ó |
Rad (szerb)–Olympiakosz Volosz (görög) 17 ó |
KuPS (finn)-Gaz Metan (román) 17:30 ó |
Flamurtari (albán)-Jablonec (cseh) 17:30 ó |
Iskra-Stal (moldovai)-Varazdin (horvát) 18 ó |
Tauras (litván)-ADO Den Haag (holland) 18 ó |
Rudar (montenegrói)-Austria Wien (osztrák) 18 ó |
TPS (finn)-Westerlo (belga) 18 ó |
Sant Julia (andorrai)-Bnei Jehuda (izraeli) 18:30 ó |
FK Minszk (fehérorosz)-Gaziantepspor (török) 19 ó |
Örebro (svéd)-Sarajevo (bosnyák) 19 ó |
Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)-Ventspils (lett) 19 ó |
Valerenga (norvég)-Mika (örmény) 19 ó |
Olimpija Ljubljana (szlovén)-Bohemians (ír) 19 ó |
Ha:cken (svéd)-Honka (finn) 19 ó |
Anorthoszisz (ciprusi)-Gagra (grúz) 19 ó |
Floriana (máltai)-AEK Larnaca (ciprusi) 19:30 ó |
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)-Hazar (azeri) 19:30 ó |
Llanelli (walesi)-Dinamo Tbiliszi (grúz) 19:50 ó |
Suduva (litván)-Elfsborg (svéd) 20 ó |
Differdange (luxemburgi)-Levadia (észt) 20 ó |
KF Tirana (albán)-Spartak Trnava (szlovák) 20 ó |
TNS (walesi)-Midtjylland (dán) 20 ó |
Vaduz (liechtensteini)-Vojvodina (szerb) 20 ó |
EB/Streymur (feröeri)-Qarabag (azeri) 20 ó |
Zeljeznicar (bosnyák)-Sheriff (moldovai) 20:30 ó |
Liepajas (lett)–Salzburg (osztrák) 20:30 ó |
Vllaznia (albán)-Thun (svájci) 20:30 ó |
Metalurg Szkopje (macedón)-Lokomotiv Szófia (bolgár) 20:45 ó |
Glentoran (északír)-Vorszkla (ukrán) 20:45 ó |
Crusaders (északír)-Fulham (angol) 20:45 ó |
Domzale (szlovén)-RNK Split (horvát) 20:45 ó |
KR (izlandi)-Zilina (szlovák) 21:15 ó |
FH (izlandi)-Nacional (portugál) 21:15 ó |