Segítünk a sportfogadásban!
Hírek
Tippkalkulátor
Tippek
Eredmények
Tippjátékok
Sportfogadás-Suli
TV műsor
fontos
friss
Magyar foci
NB I
NB II
Magyar válogatott
Utánpótlás
Nemzetközi foci
EURO 2024
Bajnokok Ligája
Európa Liga
Angol foci
Német foci
Spanyol foci
Olasz foci
Amerikai sportok
NBA
NFL
NHL
MLB
Technikai sportok
Forma-1
Moto GP
Rali
Csapatsportok
Tokió 2020
Kézilabda
Kosárlabda
Jégkorong
Vízilabda
E-sport
Egyéni sportok
Lóverseny
Tenisz
Darts
Úszás
Atlétika
Kerékpár
Küzdősportok
Kajak-kenu
Téli sportok
Labdarúgás
Tenisz
Kosárlabda
Kézilabda
Jégkorong
Darts
Amerikai futball
Baseball
Rögbi
Snooker
E-Sport
Eredmények
Összes versenysorozat
Csapatok
Játékosok
Nyerőszériák
Odds kereső
H2H
Kiemelt nemzeti bajnokságok
Afrikai Nemzetek Kupája
Argentína 1 (Argentína)
Ausztria 1 (Ausztria)
Ausztria kiesés/feljutás (Ausztria)
Ausztrália 1 (Ausztrália)
Bajnokok Ligája
Barátságos klubmérkőzések
Barátságos válogatott
Bundesliga (Németország)
CONCACAF-aranykupa 1
Copa America
Cseh Kupa 1 (Csehország)
Csehország 1 (Csehország)
Csehország 2 (Csehország)
Denmark Promotion/Relegation (Dánia)
Dánia 1 (Dánia)
EURO 2024
England 2 (Anglia)
England Premier Reserve League (Anglia)
Eredivisie (Hollandia)
Európa Liga
Európa-bajnokság U-21 1
Európai Szuperkupa
Görög Szuperliga (Görögország)
Horvát Kupa 1 (Horvátország)
Horvátország 1 (Horvátország)
Japán 1 (Japán)
Jupiler League (Belgium)
Klubvilágbajnokság
Konferencia Liga
Lengyelország 1 (Lengyelország)
Libertadores Kupa
Ligue 1 (Franciaország)
Magyar Kupa (Magyarország)
Nations League A
Nations League B
Nations League C
Nations League D
Nicaragua Campeonato Nacional (Nicaragua)
Női világbajnokságok
OTP Bank Liga (Magyarország)
Olimpia - Férfi
Olimpia - Női
Orosz Premjer Liga (Oroszország)
Osztrák Kupa 1 (Ausztria)
Osztályozó (Németország)
Portugál 1 (Portugália)
Premier League (Anglia)
Primera División (Spanyolország)
Román 1 (Románia)
Román Szuperkupa (Románia)
Serbia Prva Liga (Szerbia)
Serie A (Olaszország)
Skót Premier League (Skócia)
Svájci Szuperliga (Svájc)
Szerb Kupa 1 (Szerbia)
Szerbia 1 (Szerbia)
Török Kupa (Törökország)
Török Szuperkupa (Törökország)
Török Szuperliga (Törökország)
Török Szuperliga osztályozó (Törökország)
U-20-as világbajnokság
USA 1 (USA)
Országok földrészek szerint
Afrika
Ázsia
Európa
Észak-Amerika
Ausztrália és Óceánia
Dél-Amerika
Nemzetközi
Országok
Afganisztán
Albánia
Algéria
Amerikai Samoa
Andorra
Anglia
Angola
Anguilla
Antigua és Barbuda
Argentína
Aruba
Ausztria
Ausztrália
Azerbajdzsán
Bahamák
Bahrein
Banglades
Barbados
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bissau-Guinea
Bolívia
Bosznia-Hercegovina
Botswana
Brazília
Brit Virgin-szigetek
Brunei
Bulgária
Burkina Faso
Burma
Burundi
Chile
Ciprus
Comoros
Cook-szigetek
Costa Rica
Csehország
Csád
Curacao
Dominika
Dominikai Köztársaság
Dzsibuti
Dánia
Dél-Afrika
Dél-Korea
Ecuador
Egyenlítoi Guinea
Egyesült Arab Emirátusok
Egyiptom
El Salvador
Elefántcsontpart
Eritrea
Etiópia
Fehéroroszország
Feröer-szigetek
Fidzsi-szigetek
Finnország
Francia Guayana
Franciaország
Fülöp-szigetek
Gabon
Gambia
Ghána
Gibraltár
Granada
Grönland
Grúzia
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guyana
Görögország
Haiti
Holland Antillák
Hollandia
Honduras
Hong Kong
Horvátország
India
Indonézia
Irak
Irán
Ismeretlen
Izland
Izrael
Jamaica
Japán
Jemen
Jersey-sziget
Jordánia
Kajmán-szigetek
Kambodzsa
Kamerun
Kanada
Karácsony-sziget
Katar
Kazahsztán
Kelet-Timor
Kenya
Kirgizisztán
Kiribati
Kolumbia
Kongó
Kongó
Kuba
Kuvait
Kína
Közép-Afrikai Köztársaság
Laosz
Lengyelország
Lesotho
Lettország
Libanon
Libéria
Liechtenstein
Litvánia
Luxemburg
Líbia
Macao
Macedónia
Madagaszkár
Magyarország
Malajzia
Malawi
Maldív-szigetek
Mali
Marokkó
Marshall-szigetek
Martinique
Mauritius
Mauritánia
Mexikó
Mikronézia
Moldova
Monaco
Mongólia
Montenegró
Montserrat
Mozambik
Málta
Namíbia
Nauru
Nem definiált
Nepál
Nicaragua
Niger
Nigéria
Norvégia
Németország
Olaszország
Omán
Oroszország
Pakisztán
Palau
Palesztina
Panama
Paraguay
Peru
Portugália
Puerto Rico
Pápua Új-Guinea
Románia
Ruanda
Saint Lucia
Saint Vincent és a Grenadine-szigetek
Salamon-szigetek
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Seychelles-szigetek
Sierra Leone
Skócia
Spanyolország
Sri Lanka
St. Kitts and Nevis
Surinam
Svájc
Svédország
Szaúd-Arábia
Szenegál
Szerbia
Szingapúr
Szlovákia
Szlovénia
Szomália
Szudán
Szváziföld
Szíria
Tadzsikisztán
Tahiti
Tajvan
Tanzánia
Thaiföld
Togo
Tonga
Trinidad és Tobago
Tunézia
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Törökország
Türkmenisztán
USA
Uganda
Ukrajna
Uruguay
Vanuatu
Venezuela
Vietnam
Virgin-szigetek
Volt Kelet-Timor
Válogatott mérkőzések
Válogatott mérkőzések
Wales
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Zöldfoki-szigetek
Ázsia
Észak-Korea
Észak-Írország
Észak-Írország
Észtország
Írország
Örményország
Új-Kaledónia
Új-Zéland
Üzbegisztán
Versenysorozatok
Venezuela Segunda Division - Clausura / Mérkőzések
x
Évad:
Segunda Division - Apertura - Grupo Central Oriental
Segunda Division - Apertura - Grupo Occidental
Segunda Division - Clausura Final Stage
Segunda Division Final Stage
Segunda Division - Grupo Central Oriental
Segunda Division - Grupo Occidental
Segunda Division - Clausura - Grupo Central Oriental
Segunda Division - Clausura - Grupo Occidental
Segunda Division Final Stage
Segunda Division Final Stage
Segunda Division - Championship Group A
Segunda Division - Championship Group B
Segunda Division - Grupo Central Oriental
Segunda Division - Grupo Occidental
Segunda Division - Grupo Central Oriental
Segunda Division - Grupo Occidental
Segunda Division Final Stage
Segunda Division - Apertura - Grupo Central Oriental
Segunda Division - Apertura - Grupo Occidental
Segunda Division - Apertura - Grupo Occidental
Segunda Division - Apertura - Grupo Central
Segunda Division - Apertura - Grupo Oriental
Segunda Division - Grupo Central Oriental
Segunda Division Final Stage
Segunda Division - Apertura - Grupo Centro-Oriental
Segunda Division - Apertura - Grupo Central
Segunda Division - Apertura - Grupo Occidental
Segunda Division - Apertura - Final Stage
Segunda Division - Clausura Final Stage
Segunda Division Final Stage
Segunda Division - Clausura - Grupo Central
Segunda Division - Clausura - Grupo Oriental
Segunda Division - Clausura - Grupo Occidental
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Oriental
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Occidental
Segunda Division - Clausura - Final Stage
Segunda Division - Final Stage
Segunda Division - Apertura - Final Stage
Segunda Division - Clausura - Grupo Centro-Oriental
Segunda Division - Clausura - Grupo Occidental
2017/2018
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Championship Group B
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Championship Group A
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Promotion Playoff
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Central
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Oriental
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Occidental
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Championship Group B
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Championship Group
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Promotion Playoff
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Occidental
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Oriental
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Central
2015/2016
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Occidental
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Grupo Central
Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Championship Group
Segunda Division - Apertura - Grupo Occidental
Segunda Division - Apertura - Grupo Oriental
Segunda Division - Clausura
Segunda Division - Apertura - Grupo Oriental
Segunda Division - Apertura - Grupo Occidental
Segunda Division - Clausura
Segunda Division - Apertura
Segunda Division - Clausura
Segunda Division - Apertura - Grupo Oriental
Segunda Division - Apertura - Grupo Occidental
Segunda Division - Apertura
Segunda Division - Clausura
Segunda Division - Apertura - Grupo Central
Segunda Division - Apertura - Grupo Occidental
Segunda Division - Apertura - Grupo Oriental
Segunda Division - Grupo Occidental
Segunda Division Promotion Playoffs
Segunda Division - Clausura
Segunda Division - Apertura - Grupo Oriental
Segunda Division - Clausura - Grupo Occidental
Segunda Division - Clausura - Grupo Oriental
Segunda Division - Apertura - Grupo Occidental
Segunda Division - Apertura
Segunda Division - Apertura
Segunda Division - Clausura
Mérkőzések
Tabellák
Eredménystatisztikák
Első gól
Gólidők
Gólstatisztikák
Szériák
Stadionok
Térkép
Hírek
Fotók
Videók
Kommentek
Tweetek
Aktuális és lejátszott mérkőzések
További párosítások
0. forduló
1
X
2
2017.02.04. 20:30
info
-
0.00
0.00
0.00
H2H
0. forduló
1
X
2
2017.02.04. 20:30
info
-
0.00
0.00
0.00
H2H
1. forduló
1
X
2
2017.02.25. 20:30
info
Vége
Union Atletico
3 - 0
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.02.25. 20:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
2 - 1
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.02.25. 20:30
info
Vége
Gran Valencia
1 - 0
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.02.26. 20:00
info
Vége
Deportivo Petare
0 - 3
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2. forduló
1
X
2
2017.02.10. 23:00
info
Vége
Universidad Central
0 - 1
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.02.11. 20:00
info
Vége
Caracas B
0 - 1
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.02.11. 20:30
info
Vége
Yaracuy FC
4 - 2
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.02.11. 20:30
info
Vége
Academia Puerto
4 - 0
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
3. forduló
1
X
2
2017.02.17. 18:00
info
Vége
Deportivo Petare
0 - 0
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.02.18. 20:30
info
Vége
Yaracuy FC
1 - 0
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.02.18. 20:30
info
Vége
Union Atletico
0 - 1
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.02.18. 20:30
info
Vége
Academia Puerto
2 - 3
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
4. forduló
1
X
2
2017.03.03. 23:00
info
Vége
Universidad Central
1 - 0
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.03.04. 20:00
info
Vége
Caracas B
0 - 0
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.03.04. 20:30
info
Vége
Gran Valencia
4 - 2
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.03.04. 20:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
1 - 0
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
5. forduló
1
X
2
2017.03.11. 20:30
info
Vége
Yaracuy FC
1 - 2
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.03.11. 20:30
info
Vége
Academia Puerto
3 - 2
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.03.11. 20:30
info
Vége
Gran Valencia
1 - 1
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.03.12. 20:00
info
Vége
Deportivo Petare
1 - 2
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
6. forduló
1
X
2
2017.03.17. 23:00
info
Vége
Universidad Central
3 - 1
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.03.18. 20:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
0 - 0
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.03.18. 20:30
info
Vége
Union Atletico
2 - 3
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.03.19. 20:30
info
Vége
Deportivo Petare
1 - 1
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
7. forduló
1
X
2
2017.03.25. 20:00
info
Vége
Caracas B
0 - 2
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.03.25. 20:30
info
Vége
Academia Puerto
0 - 2
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.03.25. 20:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
0 - 3
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.03.26. 21:30
info
Vége
Gran Valencia
5 - 1
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
8. forduló
1
X
2
2017.04.01. 00:00
info
Vége
Universidad Central
0 - 0
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.04.01. 20:30
info
Vége
Yaracuy FC
5 - 1
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.04.01. 21:00
info
Vége
Caracas B
0 - 1
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.04.01. 21:30
info
Vége
Academia Puerto
3 - 1
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
9. forduló
1
X
2
2017.04.08. 21:30
info
Vége
Union Atletico
1 - 0
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.04.08. 21:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
3 - 5
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.04.08. 21:30
info
Vége
Gran Valencia
0 - 1
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.04.09. 21:00
info
Vége
Deportivo Petare
2 - 0
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
10. forduló
1
X
2
2017.04.21. 21:30
info
Vége
Gran Valencia
1 - 0
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.04.21. 22:00
info
Vége
Universidad Central
1 - 2
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.04.22. 21:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
2 - 1
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.04.22. 21:30
info
Vége
Caracas B
1 - 2
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
11. forduló
1
X
2
2017.04.29. 21:30
info
Vége
Union Atletico
1 - 0
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.04.29. 21:30
info
Vége
Academia Puerto
2 - 1
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.04.29. 21:30
info
Vége
Yaracuy FC
0 - 1
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.04.30. 21:00
info
Vége
Deportivo Petare
3 - 3
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
12. forduló
1
X
2
2017.05.05. 22:00
info
Vége
Universidad Central
2 - 0
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.05.06. 20:00
info
Vége
Caracas B
4 - 2
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.05.06. 20:30
info
Vége
Union Atletico
1 - 1
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.05.06. 21:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
1 - 0
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
13. forduló
1
X
2
2017.05.13. 21:00
info
Vége
Caracas B
0 - 0
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.05.13. 21:30
info
Vége
Gran Valencia
0 - 2
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.05.13. 21:30
info
Vége
Academia Puerto
3 - 4
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.05.13. 21:30
info
Vége
Yaracuy FC
2 - 0
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
14. forduló
1
X
2
2017.05.19. 22:30
info
Vége
Universidad Central
0 - 1
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.05.20. 21:30
info
Vége
Union Atletico
2 - 0
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.05.20. 21:30
info
Vége
Yaracuy FC
1 - 1
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.05.21. 21:00
info
Vége
Deportivo Petare
0 - 1
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
15. forduló
1
X
2
2017.08.30. 21:00
info
Vége
Caracas B
1 - 0
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.30. 21:30
info
Vége
Academia Puerto
2 - 0
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.30. 21:30
info
Vége
Yaracuy FC
1 - 1
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.30. 22:00
info
Vége
Universidad Central
3 - 1
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
16. forduló
1
X
2
2017.07.22. 21:30
info
Vége
Union Atletico
2 - 0
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.07.22. 21:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
2 - 2
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.07.22. 21:30
info
Vége
Gran Valencia
0 - 0
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.07.23. 21:00
info
Vége
Deportivo Petare
0 - 1
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
17. forduló
1
X
2
2017.08.01. 22:00
info
Vége
Universidad Central
1 - 0
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.02. 21:00
info
Vége
Caracas B
3 - 0
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.02. 21:30
info
Vége
Gran Valencia
3 - 0
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.02. 21:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
2 - 0
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
18. forduló
1
X
2
2017.08.05. 21:30
info
Vége
Yaracuy FC
0 - 2
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.05. 21:30
info
Vége
Union Atletico
0 - 2
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.05. 21:30
info
Vége
Academia Puerto
2 - 1
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.06. 21:00
info
Vége
Deportivo Petare
0 - 2
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
19. forduló
1
X
2
2017.08.11. 22:00
info
Vége
Universidad Central
1 - 0
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.12. 21:00
info
Vége
Caracas B
1 - 0
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.12. 21:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
1 - 0
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.12. 21:30
info
Vége
Union Atletico
2 - 0
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
20. forduló
1
X
2
2017.08.18. 21:30
info
Vége
Gran Valencia
3 - 0
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.19. 21:00
info
Vége
Caracas B
-
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.19. 21:30
info
Vége
Academia Puerto
0 - 0
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.19. 21:30
info
Vége
Yaracuy FC
2 - 0
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
21. forduló
1
X
2
2017.08.25. 22:00
info
Vége
Universidad Central
1 - 1
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.26. 21:30
info
Vége
Union Atletico
0 - 1
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.26. 21:30
info
Vége
Yaracuy FC
2 - 0
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.08.27. 21:00
info
Vége
Deportivo Petare
1 - 1
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
22. forduló
1
X
2
2017.09.02. 21:30
info
Vége
Union Atletico
5 - 1
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.02. 21:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
2 - 1
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.03. 21:30
info
Vége
Gran Valencia
2 - 1
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.03. 23:00
info
Vége
Deportivo Petare
2 - 0
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
23. forduló
1
X
2
2017.09.08. 22:00
info
Vége
Universidad Central
2 - 0
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.09. 21:30
info
Vége
Yaracuy FC
1 - 1
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.09. 21:30
info
Vége
Academia Puerto
0 - 1
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.09. 21:30
info
Vége
Caracas B
1 - 2
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
24. forduló
1
X
2
2017.09.16. 21:30
info
Vége
Union Atletico
4 - 1
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.16. 21:30
info
Vége
Academia Puerto
3 - 1
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.16. 22:00
info
Vége
Yaracuy FC
1 - 1
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.17. 21:00
info
Vége
Deportivo Petare
1 - 2
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
25. forduló
1
X
2
2017.09.22. 21:30
info
Vége
Gran Valencia
5 - 0
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.22. 22:00
info
Vége
Universidad Central
4 - 0
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.23. 21:00
info
Vége
Caracas B
0 - 2
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.23. 21:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
0 - 0
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
26. forduló
1
X
2
2017.09.30. 21:30
info
Vége
Gran Valencia
2 - 1
Yaracuyanos FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.30. 21:30
info
Vége
Academia Puerto
0 - 1
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.09.30. 22:00
info
Vége
Yaracuy FC
0 - 2
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.10.01. 22:00
info
Vége
Deportivo Petare
1 - 1
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
27. forduló
1
X
2
2017.10.06. 22:00
info
Vége
Universidad Central
4 - 0
Gran Valencia
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.10.07. 21:00
info
Vége
Deportivo Petare
2 - 0
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.10.07. 21:30
info
Vége
Yaracuyanos FC
1 - 0
Caracas B
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.10.07. 21:30
info
Vége
Union Atletico
1 - 3
Academia Puerto
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
28. forduló
1
X
2
2017.10.21. 21:00
info
Vége
Caracas B
1 - 0
Universidad Central
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.10.21. 21:00
info
Vége
Academia Puerto
2 - 0
Yaracuy FC
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.10.21. 21:00
info
Vége
Gran Valencia
2 - 2
Union Atletico
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
2017.10.21. 21:00
info
Vége
Yaracuyanos FC
2 - 1
Deportivo Petare
(
0 - 0
)
0.00
0.00
0.00
H2H
Összesített
Hazai
Vendég