Colombia 2 » Primera B Apertura | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 | info | Tigres FC | 1 | 0 | - | - | - | ||||
Llaneros FC | 1 | 0 | |||||||||
02:05 | info | Leones | 1 | 1 | 0 | - | - | - | |||
Atletico Huila | 2 | 1 | 1 | ||||||||
Chile 2 » Primera B | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
00:30 | info | Universidad de Concepcion | 2 | 1 | 1 | - | - | - | |||
Magallanes | 1 | 0 | |||||||||
Brazil State 1 » Mineiro Relegation Group | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
00:30 | info | Democrata GV | 1 | 0 | - | - | - | ||||
Patrocinense | 0 | 0 | |||||||||
Ecuador 2 » Serie B | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
01:00 | info | Manta | 1 | 1 | 0 | - | - | - | |||
Independiente Juniors | 0 | 0 | |||||||||
Argentina Cup 3 » Copa de la Liga Profesional | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
01:15 | info | Union | 2 | 2 | 0 | - | - | - | |||
Central Cordoba de Santiago | 2 | 1 | 1 | ||||||||
Jamaica 1 » Premier League | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
01:30 | info | Humble Lions | 1 | 1 | 0 | - | - | - | |||
Arnett Gardens | 5 | 1 | 4 | ||||||||
Argentina 2 » Primera Nacional | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
01:45 | info | Ferro Carril Oeste | 2 | 2 | 0 | - | - | - | |||
Agropecuario | 1 | 1 | 0 | ||||||||
20:00 | info | Almirante Brown | 0 | - | - | - | |||||
Gimnasia y Tiro | 0 | ||||||||||
Costa Rica 2 » Liga de Ascenso Clausura Grp. A | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
02:00 | info | Marineros PFC | 4 | 1 | 3 | - | - | - | |||
Jaco FC | 1 | 1 | 0 | ||||||||
Kazakhstan Cup 2 » Cup Group E | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
09:00 | info | Maktaaral FC | 0 | 0 | - | - | - | ||||
SD Family | 2 | 0 | |||||||||
Australia 3 » Southern State League | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
10:45 | info | Cumberland United | 1 | 0 | - | - | - | ||||
Fulham United FC | 1 | 1 | 0 | ||||||||
Mexico 3 » Liga Premier - Serie A Grp. 1 | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
03:00 | info | Saltillo FC | 0 | - | - | - | |||||
Chihuahua FC | 0 | ||||||||||
Barátságos klub mérközések 1 » Club Friendlies | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
12:00 | info | Stroemsgodset | 0 | - | - | - | |||||
Sandefjord | 0 | ||||||||||
14:30 | info | Molde | 0 | - | - | - | |||||
Brann | 0 | ||||||||||
European Championship U-17 1 » EURO U17 Round 2 League A Grp. 7 | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
14:00 | info | Poland U17 | 0 | - | - | - | |||||
Denmark U17 | 0 | ||||||||||
14:00 | info | Scotland U17 | 0 | - | - | - | |||||
North Macedonia U17 | 0 | ||||||||||
Algéria 1 » Ligue 1 | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
15:30 | info | CR Belouizdad | 0 | - | - | - | |||||
NC Magra | 0 | ||||||||||
22:00 | info | USM Alger | 0 | - | - | - | |||||
ES Setif | 0 | ||||||||||
Ghána 1 » Premier League | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
16:00 | info | Accra Lions | 0 | - | - | - | |||||
Great Olympics | 0 | ||||||||||
Germany 5 » Oberliga Bayern North | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
18:30 | info | Donaustauf | 0 | - | - | - | |||||
Wuerzburger | 0 | ||||||||||
19:00 | info | Feucht | 0 | - | - | - | |||||
SpVgg Bayern Hof | 0 | ||||||||||
19:00 | info | Jahn Regensburg II | 0 | - | - | - | |||||
TSV Kornburg | 0 | ||||||||||
Norvég Kupa 1 » Cup Qualification | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
18:30 | info | Gneist | 0 | - | - | - | |||||
Askoey | 0 | ||||||||||
19:00 | info | Mosjoeen | 0 | - | - | - | |||||
Fauske/Sprint | 0 | ||||||||||
19:00 | info | Volda | 0 | - | - | - | |||||
Oersta | 0 | ||||||||||
19:00 | info | Manglerud Star Toppfotball | 0 | - | - | - | |||||
Aarvoll | 0 | ||||||||||
Champions League 1 » Women's Champions League Final Stage | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
18:45 | info | Ajax | 0 | - | - | - | |||||
Chelsea FC Women | 0 | ||||||||||
21:00 | info | SL Benfica | 0 | - | - | - | |||||
Lyon | 0 | ||||||||||
Németország 4 » Regionalliga Northeast | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
19:00 | info | Chemnitzer FC | 0 | - | - | - | |||||
Babelsberg | 0 | ||||||||||
Germany 5 » Oberliga Hamburg | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
19:30 | info | Niendorfer TSV | 0 | - | - | - | |||||
FC Suederelbe | 0 | ||||||||||
19:30 | info | Union Tornesch | 0 | - | - | - | |||||
SV Halstenbek-Rellingen | 0 | ||||||||||
Germany 5 » Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
19:30 | info | Pfeddersheim | 0 | - | - | - | |||||
FV Dudenhofen | 0 | ||||||||||
Olaszország 3 » Serie C Grp. A | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
19:30 | info | LR Vicenza | 0 | - | - | - | |||||
Fiorenzuola | 0 | ||||||||||
Switzerland 4 » 1. Liga Grp. 3 | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:00 | info | AC Taverne | 0 | - | - | - | |||||
SC YF Juventus Zuerich | 0 | ||||||||||
Venezuela 1 » Primera Division - Apertura | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:00 | info | Universidad Central | 0 | - | - | - | |||||
Estudiantes Merida | 0 | ||||||||||
22:45 | info | Carabobo FC | 0 | - | - | - | |||||
Deportivo La Guaira | 0 | ||||||||||
Wales 2 » Championship North | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:30 | info | Guilsfield FC | 0 | - | - | - | |||||
Caersws | 0 | ||||||||||
20:30 | info | Gresford Athletic | 0 | - | - | - | |||||
Denbigh Town | 0 | ||||||||||
20:30 | info | Holywell Town | 0 | - | - | - | |||||
Prestatyn Town FC | 0 | ||||||||||
Wales 2 » Championship South | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:30 | info | Pontardawe Town | 0 | - | - | - | |||||
Caerau Ely | 0 | ||||||||||
20:30 | info | Afan Lido | 0 | - | - | - | |||||
Briton Ferry | 0 | ||||||||||
Anglia 4 » League Two | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:45 | info | Bradford City | 0 | - | - | - | |||||
Notts County | 0 | ||||||||||
Skócia 3 » League One | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:45 | info | Alloa Athletic | 0 | - | - | - | |||||
Kelty Hearts | 0 | ||||||||||
Northern Ireland 2 » Championship | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:45 | info | Newington FC | 0 | - | - | - | |||||
Knockbreda | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Ards | 0 | - | - | - | |||||
Portadown | 0 | ||||||||||
England 6 » National League South | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:45 | info | Braintree Town | 0 | - | - | - | |||||
Weymouth | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Truro City | 0 | - | - | - | |||||
Eastbourne Borough | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Welling United | 0 | - | - | - | |||||
Hampton & Richmond | 0 | ||||||||||
Anglia 5 » National League | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:45 | info | Eastleigh | 0 | - | - | - | |||||
Barnet | 0 | ||||||||||
England 6 » National League North | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:45 | info | Buxton | 0 | - | - | - | |||||
Blyth Spartans | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Bishop's Stortford | 0 | - | - | - | |||||
King's Lynn Town | 0 | ||||||||||
Scotland 5 » Lowland League | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:45 | info | East Stirlingshire | 0 | - | - | - | |||||
Tranent Juniors | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Cumbernauld Colts | 0 | - | - | - | |||||
Albion Rovers | 0 | ||||||||||
England 7 » Northern Premier Division | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:45 | info | Stafford Rangers | 0 | - | - | - | |||||
Macclesfield FC | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Morpeth Town FC | 0 | - | - | - | |||||
Radcliffe | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Guiseley | 0 | - | - | - | |||||
Whitby | 0 | ||||||||||
England 7 » Isthmian Premier Division | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:45 | info | Concord Rangers | 0 | - | - | - | |||||
Potters Bar Town | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Canvey | 0 | - | - | - | |||||
Horsham | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Whitehawk | 0 | - | - | - | |||||
Bognor Regis Town | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Hornchurch | 0 | - | - | - | |||||
Hastings | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Folkestone Invicta | 0 | - | - | - | |||||
Cheshunt | 0 | ||||||||||
England 7 » Southern Premier Division Central | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:45 | info | Needham Market | 0 | - | - | - | |||||
Redditch United | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Leamington | 0 | - | - | - | |||||
Coalville Town | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Telford | 0 | - | - | - | |||||
Alvechurch | 0 | ||||||||||
England 7 » Southern Premier Division South | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
20:45 | info | Dorchester Town | 0 | - | - | - | |||||
Tiverton | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Plymouth Parkway | 0 | - | - | - | |||||
AFC Totton | 0 | ||||||||||
20:45 | info | Hendon | 0 | - | - | - | |||||
Poole Town FC | 0 | ||||||||||
Ecuador 1 » Serie A - First Stage | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
22:30 | info | Cumbaya | 0 | - | - | - | |||||
Mushuc Runa | 0 | ||||||||||
USA Cup 1 » US Open Cup | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
23:00 | info | Chattanooga FC | 0 | - | - | - | |||||
Miami United | 0 | ||||||||||
Uruguay 1 » Primera Division Apertura | 1H | 2H | ET | PS | 1 | X | 2 | ||||
23:00 | info | Deportivo Maldonado | 0 | - | - | - | |||||
Defensor Sporting | 0 | ||||||||||