Eredivisie

Dzsudzsák ismét gólt lőtt, ikszelt a PSV

Dzsudzsák Balázs ismét gólt szerzett a holland élvonalban, a magyar válogatott szélső a PSV egyenlítő gólját szerezte a NEC Nijmegen elleni bajnokin. A második félidőben Jeremain Lens is betalált, de a NEC a 90. percben egalizált. A döntetlennel a PSV előnye egy pontra csökkent a Twentével szemben.

Dzsudzsák Balázs a Nijmegen-PSV holland bajnokin 2011 márciusában

Eredivisie, 27. forduló:
NEC Nijmegen-PSV Eindhoven 2-2 (1-1)
Gólszerző: Leroy George (41.), Zomer (90.), illetve Dzsudzsák Balázs (44.), Lens (63.)

A találkozón a NEC Leroy George távoli bombájával szerzett vezetést a 41. percben (1-0), de Dzsudzsák Balázs három percen belül egyenlített. Légiósunk Manolev jobb oldali beadását lőtte a hálóba (1-1).

A második félidőben eldurvuló mérkőzésen Jeremain Lens szerezte meg az előnyt a vendégeknek, jobbról, éles szögből lőtt a hosszú sarokra (1-2), de Ramon Zomer a 90. percben fejjel egyenlített, így a vége 2-2 lett.

A tabellán csökkent a PSV előnye az üldöző Twentével (1 pontra) és Ajaxszal szemben (3 pontra).

De Graafschap-DO Den Haag 1-0
Twente-VVV Venlo 2-1
Feyenoord-NAC Breda 2-1
Willem II-Ajax 1-3