Gólkirály lehet a MU új sztárja?

Igen jól kaszálhatunk, ha a francia támadó ilyen ütemben folytatja a góllövést.

Még csak három hete érkezett meg Anthony Martial Manchesterbe, máris komolyan letette a névjegyét a Vörös Ördögöknél. A támadó eddig két meccsen lépett pályára új csapatában, de 115 perc alatt máris három gólig jutott. Nem csoda, hogy a bukmékerek radikálisan csökkenteni kezdték az oddsot arra, hogy ő lesz a PL gólkirálya idén.

Bafetimbi Gomis (Swansea - 4) 17.00

A szorzó igen tisztességes magasságból indult, hiszen az átigazolás után 67.00-ért volt fogadható, ám ez mostanra 15-17.00-ig csökkent. Ami Martial vetélytársait illeti, a bukiknál továbbra is Sergio Agüero a favorit, őt követi Diego Costa, míg Martial a harmadik helyen áll. Ez annak függvényében azért érdekes, hogy a Manchester City és a Chelsea klasszisa is csak egy-egy gólnál tart, ráadásul hármójuk közül egyedül Agüero lő gyakran büntetőt.

A góllövőlistát hat forduló után Callum Wilson (Bournemouth) és Rijad Mahrez (Leicester City) vezeti 5-5 góllal, második helyen pedig négyen állnak 4 góllal: Pellé (Southampton), Gomis (Swansea), Vardy (Leicester), Ighalo (Watford).

A Manchester United hétvégén a Sunderlandet fogadja hazai pályán. Az elmúlt években azonban nem megy igazán jól Rooney-éknak a Fekete Macskák ellen, hiszen az utolsó öt találkozóból csupán egy végződött MU-sikerrel.

[1988772] 2015-09-26 16:00:00 Manchester United - Sunderlandx;