A karakter hiányzott - José Mourinho

A Chelsea meglepetésre csak egy pontot szerzett kedden, a West Bromwich Albion elleni bajnokin. José Mourinho bosszús is volt a meccs után.

Mourinho bosszankodott - Fotó: AFP

"Egy kész csapat, egy teljes csapat lezárta volna ezt a meccset. 2-0, viszontlátásra! De mi nem tettük meg. 60 percig csak egy csapat volt a pályán, de ez nem tudta lezárni a kérdéseket. Ez különösen a második félidő elején volt igaz. Több helyünk volt, mint korábban, de nem voltunk elég erősek. Ők erre reagáltak, mi pedig nem tudtunk ezzel mit kezdeni. Túl mélyen voltunk, túlságosan hátul. Úgy éreztem, hogy támadók pályára küldése sem segítene, mert nyomás alatt voltunk. Hiányzott egy kicsit a karakter. Karakter kell ahhoz, hogy kijöjjünk egy ilyen helyzetből. Lehetett volna 1-0 is a vége, de el kell ismernünk az ellenfél próbálkozásait is" - értékelt Mourinho.

A Chelsea ugyan a megszerzett egy ponttal is a tabella élén áll, de az Arsenal visszaelőzheti szerdán este. Igaz, ehhez a Manchester Unitedet kellene legyőznie a forduló rangadóján. A Manchester City pontszámban utolérheti a londoni Kékeket, ha nyer a Sunderland ellen.

[1474973] 2014-02-11 21:00:00 West Bromwich Albion - Chelseax;[1474968] 2014-02-12 20:45:00 Arsenal - Manchester Unitedx;[1474977] 2014-02-12 20:45:00 Manchester City - Sunderlandx;