Bundesliga totó

Véget ért a játék, irány a Német Szuperkupa

Hétvégén véget ért a Bundesliga 2012/2013-as szezonja, ezzel párhuzamosan befejeződött a hatharom.com és az Eurosport közös totójátéka is.

A Bayern München már hetekkel ezelőtt bebiztosította bajnoki elsőségét, a bajorok elképesztő fölénnyel utasították maguk mögé a mezőnyt, a második helyen végző Borussia Dortmundot 25 ponttal előzte meg Jupp Heynckes együttese. Az Eurosport és a hatharom.com szezon elején indított totójátékán már sokkal szorosabb volt a küzdelem.

Az Eurosport a Bundesliga 2 hivatalos csatornája

A játékosoknak nem volt más dolga, mint hetente kitölteni a Bundesliga-forduló kilencmeccses totószelvényét, és harcba szállni a fődíjért, egy kétszemélyes utazásért a Német Szuperkupa-döntőre. A legjobban tippelők hetente is értékes nyereménnyel gazdagodhattak, minden fordulóban a legjobban teljesítő játékos 5000 forint értékű vásárlási utalványt nyert.

A fődíj sorsa a legjobb tíz szelvény alapján került elbírálásra, tehát annak is volt esélye, aki később csatlakozott a játékba. A elsőség kérdése egészen az utolsó fordulóig nyitott volt, az első két helyen végző játékos egyaránt 65 ponttal zárt. Közöttük a kiírás értelmében a korábban feladott első szelvény időpontja döntött, így Dilanwelsh lett a végső győztes. Hogy megérdemelten végzett az élen, mi sem bizonyítja jobban azt, hogy 1467 induló közül ő érte el a legmagasabb összesített találatszámot. Legjobban tippelő felhasználónk 154 mérkőzés kimenetelét ikszelte be helyesen, így 53 százalékos találati arányt ért el 32 kitöltött szelvénye alapján (288 mérkőzés). Gratulálunk a győztesnek, e-mailben vesszük fel vele a kapcsolatot.

Bundesliga totó 2012/2013
Az első 10 helyezett
Helyezés Játékos Legjobb tíz szelvény alapján Összes találat Találati arány Szelvények száma