Felkészülés

Brazília egy félidő alatt döntött a dánok ellen

A június 8-án rajtoló Európa-bajnokságra készülő dán válogatott szombaton Hamburgban barátságos mérkőzésen 3-1-es vereséget szenvedett a brazil csapattól.

A brazil labdarúgó-válogatott 3-1-re legyőzte Hamburgban az Európa-bajnokságra készülő Dániát nemzetközi felkészülési mérkőzésen.

A vezetést a Porto csatára, Hulk szerezte meg a braziloknak, a 8. percben 30 méterről, jobbról zúdított a kapuba (1-0). Pár perc múlva Damiao jobb oldali lapos beadásába kapott bele Zimling, és  saját kapujába gurította a labdát (2-0). A félidő végén Hulk pazar szóló után duplázott (3-0).

A dánok a második játékrészre valamelyest rendezték soraikat, és miután Daniel Agger kihagyta a kihagyhatatlant, Bendtner szépített (3-1).