Női kézilabda BL

A négy gól ledolgozható, nálam 6-7 jelenti a határt - Karl Erik Böhn

A rémálomszerű második félidő miatt 35-31-re kikapott a Győri Audi ETO KC a román Oltchim Valcea otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén, így nehéz helyzetből várhatja a szombaton, Veszprémben rendezendő visszavágót.

Volt egy szörnyű negyedóránk, ami alatt a mennyországból a pokolra jutottunk" - mondta Karl Erik Böhn vezetőedző az MTI-nek. "Ekkor semmi sem sikerült, szerencsénk sem volt, ugyanakkor a Valcea hihetetlenül gyorsan játszott ebben a szakaszban. Ezzel együtt a négygólos hátrányt ledolgozhatónak tartom, nálam a 6-7 gólos vereség jelenti a határt a továbbjutás-kiesés kérdést illetően. Bízom benne, hogy ideiglenes hazai pályánkon, Veszprémben minden rendben lesz, és akkor biztosan döntősök leszünk. Nem aggódom emiatt! Amit az első félidőben nyújtottunk, arra lehet alapozni, az utolsó negyedórában pedig azt is bebizonyítottuk, hogy nem törünk össze, és van tartása a csapatnak."