U17-es válogatott

Fiataljaink ötöt lőttek Walesnek, jöhetnek az oroszok

Az U17-es Eb-selejtező elitkörében a magyar válogatott 5-1-re verte a walesi együttest.

A belgák elleni csalódást keltő döntetlen után a magyar válogatott Walesszel csapott össze az U17-es Eb-selejtező elitkörében. A mieink jól kezdték a mérkőzést, Berecz passzából Bobál már a 8. percben megszerezte a vezetést. A 23. percben növelte előnyét Pisont István együttese, Berecz passzolt a 16-os bal oldalánál Vida Krisztopherherhez, aki 8 méterről nem hibázott. A félidő végén még Hill szépíthetett volna, de megúsztuk ezt a helyzetet, így maradt a 2-0-s hazai vezetés.

A fordulás után gyorsan szépítettek a vendégek, Lloyd Jones talált be a kapunkba. Egy perce kellett azonban a magyar válaszhoz: Medgyes Zoltán 15 méterről lőtte ki a jobb alsót. Egy óra elteltével már 4-1-re vezetett a magyar együttes, Bobál Gergely egy kipattanó labdát kotort a kapuba. A 69. percben megszületett Bobál harmadik gólja is: Farkas adott labdát ziccerben a támadónak, aki az üres kapuba passzolt. A vége 5-1 lett, a 4 pontos magyar csapat utoljára az orosz válogatottal csap össze.