La Liga

Könnyedén nyert a Levante a Betis ellen, és újra negyedik

3-1-re legyőzte a Real Betist a Levante a Primera División 26. fordulójának hétfő esti zárómeccsén hazai pályán.

A Levante a 34. percben szerezte meg a vezetést egy Barkero-szabadrúgás után, de azért ebben Fabricio kapus is benne volt, aki igen későn mozdult az ő oldalára érkező labdára. (1-0)
Nem sokkal a félidő vége előtt növelte az előnyét a valenciai együttes, miután Juanfran bal oldali beadását Xavi Torres szépen fejelte a hosszú alsóba. (2-0)

Még a szünet előtt szépített azonban a Betis, amikor két hazai védő is elrúghatta volna a labdát a tizenhatosukról, de egyiküknek sem sikerült, így az Molina elé került, ő pedig bepasszírozta a kapuba. (2-1)

A fordulás után aztán gyorsan kialakult a végeredmény, hiszen Koné Ghezzal átadásából az 51. percben megszerezte a Levante harmadik gólját is. (3-1)

A folytatásban a hazaiaknak ugyan voltak még lehetőségeik, és bár azokat kihagyták, így is könnyedén legyőzték a Betist. Ezzel visszaelőzték a hétvégén szintén nyerő Málagát és Bilbaót, így újra a tabella negyedik helyén állnak. A Betis maradt a 12.