La Liga

A Valencia a hajrában ütötte ki a Gijónt

Magabiztosan nyert a Gijón ellen a Primera División 23. fordulójában a Valencia, amelynek utolsó két találat Jonas a véghajrában szerezte.

A végig jobban játszó Valencia a 34. percben került előnybe, amikor Mathieu jobb oldali beadását követően Feghouli látványosan, a tizenhatos vonaláról vágta kapásból a bal felsőbe a labdát. (1-0)

A tar szélső újabb lövése a második félidőben szintén gólt ért, igaz, elkerülte volna a kaput, de Botia olyan szerencsétlenül nyúlt bele, hogy a játékszer a kapu közepébe pattant a lábáról. (2-0)

Ezzel gyakorlatilag eldőlt a meccs, de a véghajrában a csereként beálló Jonas szerzett még két gólt, így a Denevérek fölényes, 4-0-s győzelmet arattak, és megerősítették harmadik helyüket, a Gijón pedig maradt az utolsó előtti.