Egy korai góllal szerezte meg a győzelmet a Hannover - videó

A német Bundesliga 19. fordulójában a Hannover Mohammed Abdellaoue 18. percben szerzett találatával 1-0-ra legyőzte hazai pályán a Nürnberg csapatát.

Huszti Szabolcs egykori együttese hazai környezetben október 23 óta nem volt képes győzelmet aratni, akkor a rekordbajnok Bayern Münchent sikerült két vállra fektetniük.

Az első "tavaszi" fordulóban a Nürnberg a Herthát győzte le, míg a Hannover a Hoffenheim otthonában játszott egy izgalmas 0-0-t.

A pénteki nyitómérkőzésen sem a gólok, sokkal inkább a küzdelem dominált. A három pont sorsát a marokkói származású, de norvég állampolgár Mohammed Abdellaoue döntötte el: az első negyed óra végén Lars Stindl beadását kapásból jutatta a vendégek hálójába (1-0).

Sikerével a Hannover két pontra megközelítette a hatodik helyen álló Leverkusent, míg a Nürnberg maradt a 12. pozícióban.