Bajnokok Ligája

Elkészült a nyolcaddöntők részletes menetrendje, a Barca az elsők között játszik

megosztom

Az UEFA nyoni központjában elkészítették a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének részletes programját. Eszerint a legnagyobb favoritok közül a Barcelona február 14-én kezdi a fordulót, a Milan-Arsenal rangadó első párharcát egy nappal később rendezik, míg a Real Madrid és a Chelsea február 21-én, a Bayern München és az Inter pedig 22-én lép pályára.

Bajnokok Ligája
A nyolcaddöntők és a többi forduló menetrendje
Első mérkőzések
február 14., kedd
Olympique Lyon (francia)-APOEL Nicosia (ciprusi) 20:45
Bayer Leverkusen (német)-FC Barcelona (spanyol) 20:45
február 15., szerda
Zenit (orosz)-Benfica (portugál) 18:00
AC Milan (olasz)-Arsenal (angol) 20:45
február 21., kedd
CSZKA Moszkva (orosz)-Real Madrid (spanyol) 18:00
Napoli (olasz)-Chelsea (angol) 20:45
február 22., szerda
FC Basel (svájci)-Bayern München (német) 20:45
Olympique Marseille (francia)-Internazionale (olasz) 20:45
Visszavágók
március 6., kedd:
Arsenal (angol)-AC Milan (olasz) 20:45
Benfica (portugál)-Zenit (orosz) 20:45
március 7., szerda
APOEL Nicosia (ciprusi)-Olympique Lyon (francia) 20:45
FC Barcelona (spanyol)-Bayer Leverkusen (német) 20:45
március 13., kedd
Bayern München (német)-FC Basel (svájci) 20:45
Internazionale (olasz)-Olympique Marseille (francia) 20:45
március 14., szerda
Chelsea (angol)-Napoli (olasz) 20:45
Real Madrid (spanyol)-CSZKA Moszkva (orosz) 20:45
A további program
negyeddöntő, első mérkőzések: március 27-28.
negyeddöntő, visszavágók: április 3-4.
elődöntő, első mérkőzések: április 17-18.
elődöntő, visszavágók: április 24-25.
döntő (München): május 19.
megosztom