Európa Liga

Nehéz helyzetben a Sparta Praha

megosztom

Az Európa Liga rájátszásának első mérkőzeit rendezték csütörtökön, a cseh Sparta Praha kétgólos hátrányba került a visszavágó előtt, a Szpartak Moszkva idegenben ért el 2-2-es döntetlen Varsóban.

Európa Liga
Play-off, 1. mérkőzés
Vaslui (román)-Sparta Praha (cseh) 2-0
Lokomotiv Moszkva (orosz)-Spartak Trnava (szlovák) 2-0
Ekranas (litván)-Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 1-0
Legia Warszawa (lengyel)-Szpartak Moszkva (orosz) 2-2
később játsszák:
Zestafoni (grúz)-Club Brugge (belga) 18.30
HJK Helsinki (finn)-FC Schalke 04 (német) 18.30
Liteksz Lovecs (bolgár)-Dinamo Kijev (ukrán) 18.45
Austria Wien (osztrák) - Gaz Metan (román) 19.00
Omonia Nicosia (ciprusi)-Salzburg (osztrák) 19.00
Aalesund (norvég)-AZ Alkmaar (holland) 19.00
Vorszkla (ukrán)-Dinamo Bucuresti (román) 19.00
FC Thun (svájci)-Stoke City (angol) 19.30
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)-Panathinaikosz (görög) 19.30
Steaua Bucuresti (román)-CSZKA Szófia (bolgár) 19.30
Bursaspor (török)-Anderlecht (belga) 20.00
Besiktas (török)-Alanyja Vlagyikavkaz (orosz) 20.00
Slask (lengyel)-Rapid Bucuresti (román) 20.00
Nordsjalland (dán)-Sporting Lisboa (portugál) 20.00
PAOK (görög)-Karpati Lviv (ukrán) 20.00
Standard Liege (belga)-Helsingborg (svéd) 20.15
Fulham (angol)-Dnyipro (ukrán)-Fulham (angol) 20.30
Hannover 96 (német)-Sevilla (spanyol) 20.30
Metaliszt Harkiv (ukrán)-Sochaux (francia) 20.30
Crvena zvezda (szerb) - Stade Rennes (francia)(szerb) 20.30
Slovan Bratislava (szlovák) -AS Roma (olasz) 20.45
Differdand (luxemburgi) - Paris Saint-Germain (francia) 20.45
Hearts (skót)-Tottenham Hotspur (angol) 20.45
NK Maribor (szlovén)-Glasgow Rangers (skót) 20.45
Nacional (portugál)-Birmingham City (angol) 20.45
AEK Athén (görög) - Dinamo Tbiliszi (grúz) 20.45
Shamrock Rovers (ír)-FK Partizan (szerb) 20.45
Rosenborg (norvég)-AEK Larnaca (ciprusi) 20.45
SS Lazio (olasz)-Rabotnicki (macedón) 21.00
Athletic Bilbao (spanyol) - Trabzonspor (török) 21.00
SS Lazio (olasz)-Rabotnicki (macedón)21.00
Celtic (skót) - FC Sion (svájci) 21.05
PSV Eindhoven (holland)-Ried (osztrák) 21.05
Atlético Madrid (spanyol)-Vitória SC (portugál) 22.00
Braga (portugál)-Young Boys (svájci) 22.00
megosztom