Európa Liga

Juhász nélkül nyert az Anderlecht Törökországban

  • MTI
megosztom

A sérült Juhász Roland nélkül felálló Anderlecht 2-1-re nyert csütörtökön a török Bursaspor otthonában a labdarúgó Európa Liga-selejtező 4. fordulójának első mérkőzésén. A másik érdekelt török együttes, a Besiktas gyakorlatilag már az első mérkőzésen eldöntötte a párharc sorsát.

Európa Liga
Play-off, 1. mérkőzés
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)-Panathinaikosz (görög) 3-0
Steaua Bucuresti (román)-CSZKA Szófia (bolgár) 2-0
FC Thun (svájci)-Stoke City (angol) 0-1
Besiktas (török)-Alanyija Vlagyikavkaz (orosz) 3-0
Bursaspor (török)-Anderlecht (belga) 1-2
PAOK (görög)-Karpati Lviv (ukrán) 2-0
Nordsjalland (dán)-Sporting Lisboa (portugál) 0-0
Slask (lengyel)-Rapid Bucuresti (román) 1-3
Standard Liege (belga)-Helsingborg (svéd) 1-0
korábban:
Liteksz Lovecs (bolgár)-Dinamo Kijev (ukrán) 1-2 (1-1)
Austria Wien (osztrák)-Gaz Metan (román) 3-1 (2-1)
Omonia Nicosia (ciprusi)-Salzburg (osztrák) 2-1 (2-1)
Aalesund (norvég)-AZ Alkmaar (holland) 2-1 (1-1)
Vorszkla (ukrán)-Dinamo Bucuresti (román) 2-1 (1-0)
Lokomotiv Moszkva (orosz)-Spartak Trnava (szlovák) 2-0 (2-0)
Legia Warszawa (lengyel)-Szpartak Moszkva (orosz) 2-2 (1-0)
Ekranas (litván)-Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 1-0 (0-0)
Vaslui (román)-Sparta Praha (cseh) 2-0 (2-0)
Zestafoni (grúz)-FC Bruges (belga) 3-3 (0-2)
HJK Helsinki (finn)-FC Schalke 04 (német) 2-0 (1-0)
később:
Metaliszt Harkiv (ukrán)-Sochaux (francia) 20:30
Fulham (angol)-Dnyipro (ukrán) 20:30
Hannover 96 (német)-Sevilla (spanyol) 20:30
Crvena zvezda (szerb)-Stade Rennes (francia) 20:30
Differdange (luxemburgi)-Paris Saint-Germain (francia) 20:45
Shamrock Rovers (ír)-FK Partizan (szerb) 20:45
Rosenborg (norvég)-AEK Larnaca (ciprusi) 20:45
Slovan Bratislava (szlovák)-AS Roma (olasz) 20:45
NK Maribor (szlovén)-Glasgow Rangers (skót) 20:45
Nacional (portugál)-Birmingham City (angol) 20:45
AEK Athén (görög)-Dinamo Tbiliszi (grúz) 20:45
Hearts (skót)-Tottenham Hotspur (angol) 20:45
Athletic Bilbao (spanyol)-Trabzonspor (török) 21
SS Lazio (olasz)-Rabotnicki (macedón) 21
Celtic Glasgow (skót)-FC Sion (svájci) 21:05
Ried (osztrák)-PSV Eindhoven (holland) 21:05
Atlético Madrid (spanyol)-Vitória SC (portugál) 22:00
Braga (portugál)-Young Boys (svájci) 22:00
megosztom