Európa Liga

Bajban a Schalke, gólgazdag döntetlent ért el a Brugges Grúziában

  • MTI
megosztom

Kedvező helyzetből várja a grúz Zestafoni ellen egy hét múlva esedékes visszavágót a belga FC Bruges labdarúgócsapata, amely csütörtökön 3-3-as döntetlent ért el idegenben az Európa Liga-selejtező 4. fordulójának első mérkőzésén.

A német kupagyőztes Schalke 04 meglepetésre vereséget szenvedett a finn bajnok HJK Helsinki vendégeként. A Vaslui-Sparta Praha mérkőzést Szabó Zsolt vezette.A párharcok a csoportkörbe jutásért zajlanak, a visszavágókat jövő csütörtökön rendezik.

Európa Liga
Play-off, 1. mérkőzés
Lokomotiv Moszkva (orosz)-Spartak Trnava (szlovák) 2-0 (2-0)
Legia Warszawa (lengyel)-Szpartak Moszkva (orosz) 2-2 (1-0)
Ekranas (litván)-Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 1-0 (0-0)
Vaslui (román)-Sparta Praha (cseh) 2-0 (2-0)
Zestafoni (grúz)-FC Bruges (belga) 3-3 (0-2)
HJK Helsinki (finn)-FC Schalke 04 (német) 2-0 (1-0)
később:
Liteksz Lovecs (bolgár)-Dinamo Kijev (ukrán) 18:45 ó
Austria Wien (osztrák)-Gaz Metan (román) 19
Omonia Nicosia (ciprusi)-Salzburg (osztrák) 19
Aalesund (norvég)-AZ Alkmaar (holland) 19
Vorszkla (ukrán)-Dinamo Bucuresti (román) 19
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)-Panathinaikosz (görög) 19:30
Steaua Bucuresti (román)-CSZKA Szófia (bolgár) 19:30
FC Thun (svájci)-Stoke City (angol) 19:30
Besiktas (török)-Alanyija Vlagyikavkaz (orosz) 20
Bursaspor (török)-Anderlecht (belga) 20
PAOK (görög)-Karpati Lviv (ukrán) 20
Nordsjalland (dán)-Sporting Lisboa (portugál) 20
Slask (lengyel)-Rapid Bucuresti (román) 20
Standard Liege (belga)-Helsingborg (svéd) 20:15
Metaliszt Harkiv (ukrán)-Sochaux (francia) 20:30
Fulham (angol)-Dnyipro (ukrán) 20:30
Hannover 96 (német)-Sevilla (spanyol) 20:30
Crvena zvezda (szerb)-Stade Rennes (francia) 20:30
Differdange (luxemburgi)-Paris Saint-Germain (francia) 20:45
Shamrock Rovers (ír)-FK Partizan (szerb) 20:45
Rosenborg (norvég)-AEK Larnaca (ciprusi) 20:45
Slovan Bratislava (szlovák)-AS Roma (olasz) 20:45
NK Maribor (szlovén)-Glasgow Rangers (skót) 20:45
Nacional (portugál)-Birmingham City (angol) 20:45
AEK Athén (görög)-Dinamo Tbiliszi (grúz) 20:45
Hearts (skót)-Tottenham Hotspur (angol) 20:45
Athletic Bilbao (spanyol)-Trabzonspor (török) 21
SS Lazio (olasz)-Rabotnicki (macedón) 21
Celtic Glasgow (skót)-FC Sion (svájci) 21:05
Ried (osztrák)-PSV Eindhoven (holland) 21:05
Atlético Madrid (spanyol)-Vitória SC (portugál) 22.00
Braga (portugál)-Young Boys (svájci) 22.00
megosztom