Tenisz

Marosi Katalin nyerte az ob-t

Marosi Katalin nyerte a női egyest az országos teniszbajnokságon. A teniszezőnő karrierje első bajnoki címét szerezte.

Marosi Katalin nyerte a női egyest az országos teniszbajnokságon, miután a szombati döntőben két sima játszmában verte Bukta ÁgnestA Magyar Tenisz Szövetség honlapja szerint Marosi a 2009-es győztes Bukta Ágnest verte két szettben.

Marosi 5-0-ra húzott el az első játszmában, és innen nem engedte ki a kezéből az első szettet. A másodikban folytatódott a Marosi-fölény, a hamarosan a US Openen is pályára lépő játékos pedig végül 63 61-re nyert és megszerezte a bajnoki címet.

A férfi döntőt, melyet a hagyományoknak megfelelően három nyert szettre játszanak, vasárnap 11 órától bonyolítják le.