Európa Liga

Idegenben harcolta ki a továbbjutást a Dinamo Bukarest

megosztom

Az Európa Liga harmadik selejtezőkörének visszavágóit a Varazdin-Dinamo Bukarest és a Mladá Boleslav-AEK Larnaca mérkőzések nyitották. A román Bukarest az otthon elért 2-2 után idegenben nyerni tudott, és ezzel továbbjutott, a ciprusi Larnaca pedig megtartotta otthon megszerzett háromgólos előnyét.

Európa Liga
selejtezők, 3. forduló, visszavágók
Mlada Boleslav (cseh)-AEK Larnaca (ciprusi) 2-2
Továbbjutott: az AEK Larnaca, 5-2-es összesítéssel.
Varazdin (horvát)-Dinamo Bucuresti (román) 1-2
Tj: a Dinamo Bucuresti, 4-3-as összesítéssel.
Hearts (skót)-MVM PAKS 20:45
Az állás az első mérkőzés után: 1-1
Aktobe (kazah)-Alanyija Vlagyikavkaz (orosz) 3-5 (0-0, 1-1, 1-1) - büntetőpárbaj után
Tj.: az Alanyija 2-2-es összesítés után tizenegyesekkel
Elfsborg (svéd)-Aalesund (norvég) 1-1 (0-0)
Tj.: az Aalesund 5-1-es összesítéssel
Qarabag (azeri)-Club Brugge (belga) 1-0 (0-0)
Tj: a Club Brugge 4-2-es összesítéssel
Stromsgodset (norvég)-Atlético Madrid (spanyol) 0-2 (0-1)
Tj.: az Atlético Madrid 4-1-es összesítéssel
Sligo (ír)-Vorszkla (ukrán) 0-2 (0-2)
Tj.: a Vorszkla 2-0-s összesítéssel
FC Gomel (fehérorosz)-Bursaspor (török) 19:00
Az állás az első mérkőzés után: 1-2
Legia Warszawa (lengyel)-Gaziantepspor (török) 19:00
Az állás az első mérkőzés után: 1-0
Rennes (francia)-Rusztavi (grúz) 19:00
Az állás az első mérkőzés után: 5-2
Spartak Trnava (szlovák)-Levszki Szófia (bolgár) 19:00
Az állás az első mérkőzés után: 1-2
Dinamo Tbiliszi (grúz)-KR (izlandi) 19:00
Az állás az első mérkőzés után: 4-1
Senica (szlovák)-Salzburg (osztrák) 19:00
Az állás az első mérkőzés után: 0-1
Gaz Metan (román)-FSV Mainz 05 (német) 19:00
Az állás az első mérkőzés után: 1-1
Helsingborg (svéd)-Bnei Jehuda (izraeli) 19:00
Az állás az első mérkőzés után: 0-1
Hajduk Split (horvát)-Stoke City (angol) 19:00
Az állás az első mérkőzés után: 0-1
Häcken (svéd)-Nacional (portugál) 19:00
Az állás az első mérkőzés után: 0-3
Bröndby (dán)-Ried (osztrák) 19:00
Az állás az első mérkőzés után: 0-2
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)-Zeljeznicar (bosnyák) 19:30
Az állás az első mérkőzés után: 2-0
Thun (svájci)-Palermo (olasz) 19:30
Az állás az első mérkőzés után: 2-2
Lokomotiv Szófia (bolgár)-Slask (lengyel) 19:30
Az állás az első mérkőzés után: 0-0
Westerlo (belga)-Young Boys (svájci) 20:00
Az állás az első mérkőzés után: 1-3
Vaduz (liechtensteini)-Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 20:00
Az állás az első mérkőzés után: 0-4
ADO Den Haag (holland)-Omonia Nicosia (ciprusi) 20:00
Az állás az első mérkőzés után: 0-3
Olympiakosz Volosz (görög)-Differdange (luxemburgi) 20:00
Az állás az első mérkőzés után: 3-0
Rabotnicki (macedón)-Anorthoszisz (ciprusi) 20:00
Az állás az első mérkőzés után: 2-0
PAOK (görög)-Valerenga (norvég) 20:00
Az állás az első mérkőzés után: 2-0
Crvena zvezda (szerb)-Ventspils (lett) 20:00
Az állás az első mérkőzés után: 2-1
Jablonec (cseh)-AZ Alkmaar (holland) 20:30
Az állás az első mérkőzés után: 0-2
Fulham (angol)-RNK Split (horvát) 20:30
Az állás az első mérkőzés után: 0-0
St. Patrick's (ír)-Karpaty Lvov (ukrán) 20:45
Az állás az első mérkőzés után: 0-2
Sarajevo (bosnyák)-Sparta Praha (cseh) 21:00
Az állás az első mérkőzés után: 0-5
Austria Wien (osztrák)-Olimpija Ljubljana (szlovén) 21:05
Az állás az első mérkőzés után: 1-1
Vitória SC (portugál)-Midtjylland (dán) 21:15
Az állás az első mérkőzés után: 0-0
megosztom