MLSZ

Sorsoltak a Magyar Kupában, íme a párosítás

Címkék:
megosztom

A Magyar Labdarúgó Szövetség székházában elkészítették a Magyar Kupa 1. fordulójának sorsolását.

Egyelőre a profi csapatok nem kapcsolódnak be a Magyar Kupa küzdelmeibe.

MAGYAR KUPA 2011-2012. 1. FORDULÓ
2011. augusztus 7. (vasárnap) 17:00 óra
Egyesület Megye Egyesület Megye
Jánossomorja SE Győr Vép VSE Vas
Petőházi SE Győr Répcelaki SE Vas
Kapuvári SE Győr Sárvár FC Vas
Szany SE Győr Ete SE Komárom
Győrszemere KSK Győr Ácsi Kinizsi SC Komárom
Töltéstava SE Győr Egyetértés SE Nemesszalók Veszprém
Bajcs SE Győr Első Magyaróvári TE 1904 Győr
FC Táp Győr Lombard Pápa Termál FC II. Veszprém
Ikrény SE Győr Úrkút SK Veszprém
Celldömölki VSE Vas Egervári TE Zala
Rum KSC Vas Kentaur Sprint ASC Zala
Bödei SE Zala Tanakajdi TC Vas
Jáki SE Vas ZTE II. Zala
Révfülöpi NKSE Veszprém Gránit Gyógyf. Zalakaros Zala
Rédics KSE Zala Badacsonytomaj-Tapolca Veszprém
Zalaszentmihályi SE Zala Balatonkeresztúr-Bmáriaf. Somogy
Kiskanizsai Sáskák SE Zala Buzsák KSE Somogy
Szigetvári ZMSE Baranya Balatonlelle SE Somogy
Nagyárpádi SK Baranya Kaposvári Rákóczi II. Somogy
Szászvári SE Baranya Bonyhád VLC Tolna
Bácsalmás PVSE Bács PVSK Labdarúgó Kft. Baranya
Garai KSE Bács Ócsárdi SE Baranya
Bólyi SE Baranya Tolna VFC Tolna
Herendi PSK Veszprém Csákvári TK Fejér
Mecset FC Öskü Veszprém Velence SE Fejér
Kislődi FC Veszprém Iszkaszentgyörgyi KSE Fejér
Madocsa SE Tolna Bölcskei SE Tolna
Sárosd NKSC Fejér Solti FC Bács
Adonyi VSK Fejér Harta SE Bács
Aba Sárvíz FC Fejér Akasztói FC Bács
Újbuda Kft. Budapest Maglódi TC Pest
Csepel FC Kft. Budapest Érdi VSE Pest
Gödöllői SK Pest Vasas-Híd II. Budapest
Alsónémedi SE Pest Rákosmente KSK Budapest
Diósdi TC Pest Soroksár FC Kft. Budapest
Ferencvárosi FC Budapest Tardosi FC Komárom
Békéscsabai MÁV SE Békés Tisza Volán SC Csongrád
Magyarbánhegyesi FC Békés M Foci Kft. Csongrád
Csanádpalota FC Csongrád Békéscsabai Jamina SE Békés
Szécsény VSE Nógrád FC Hatvan Heves
Aszód FC Pest Nagybátony SC Nógrád
Szászberek SE Jász Tápiószecső FC SZSE Pest
Nagykőrösi Kinizsi Törteli FC Pest Törökszentmiklósi FC Jász
Újhartyáni ISE Pest Kecskeméti TE II. Bács
Varbói Bányász SE Borsod Felsőtárkány SC Heves
Detk SE Heves Putnok VSE Borsod
Szendrő VSSZK Borsod Tiszalúc NSE Borsod
Tomor-Lak KSK Borsod FC Tiszaújváros Borsod
Tarnalaleszi Romacsillagok SE Heves Gönc VMSE Borsod
Nagyrozvágy KSE Borsod Aszaló SE Borsod
Hajdúhadházi FK Hajdú Nagyiváni KSE Jász
Ebesi SKE Hajdú II. Rákóczi Ferenc SE Szabolcs
Bököny KSE Szabolcs Sárrétudvari KSE Hajdú
Terem SE Szabolcs Tiszakóródi SE Szabolcs
Nyírcsaholy SE Szabolcs Tiszakanyári SE Szabolcs
Kispalád SC Szabolcs Pátrohai LSE Szabolcs
megosztom