Wimbledon

Amerikai siker a férfi páros mezőnyében

Az első helyen kiemelt amerikai testvérpár nyerte a wimbledoni tenisztorna férfi párosversenyének fináléját. A Bryan-fivérek három játszmában felülmúlták a nyolcadik helyen rangsorolt Robert Linsdtedt- Horia Tecau svéd-román duót.

A Bryan-fivérek második wimbledoni sikerüket aratták
A világranglista-vezető Mike Bryan-Bob Bryan páros pályafutása során immáron második alkalommal diadalmaskodott a füves pályás Grand Slam-tornán - első ízben ez még 2006-ban sikerült nekik.

A páros mezőnyben egy könnyed győzelemnek számító sikert aratott az amerikai duó, amely idén az Austral Open megnyerése után második GS-diadalát aratta. A verseny hivatalos honlapjának statisztikája szerint az amerikaik a három játszma során egyetlen egy ki nem kényszerített hibát sem vétettek, ami elképesztő teljesítménynek számít a tenisz sportágában.

A Bryan-fivérek szombati győzelmükkel beállították a legendás ausztrál páros, a Mark Woodforde-Todd Woodbridge 11 Grand Slam-győzelmi rekordját.

Wimbledon, döntő
Férfi páros
M.Bryan - B.Bryan (amerikai, 1.) - R.Lindstedt - H.Tecau (svéd, román, 8.) 6:3 6:4 7:6