Európa Liga

UE Santa Coloma - MVM Paks 0-1 - VÉGE

Folyamatosan frissülő élő szöveges közvetítés az UE Santa Coloma - MVM PAKS mérkőzésről. A közvetítés forrása az MVM Paks honlapja.

Kezdőcsapatok:

UE Santa Coloma:
Rivas - Aloy, Martinez, Roca, Rubio - Sirvan, Rodriguez, Donascimento, Rodriguez - Anton, Quadros
Vezetőedző: Lluis Miguel Aloy

MVM-PAKS:
Csernyánszki Norbert - Heffler Tibor, Éger László, Fiola Attila, Csehi Tamás - Bartha László, Sifter Tamás, Sipeki István, Vayer Gábor - Böde Dániel, Magasföldi József
Vezetőedző: Kis Károly

Nézőszám: 300

1'     A Paks kezdte a mérkőzést.

2'     Sipeki végzett el egy szabadrúgást, amit legurított Vayernek, kinek lövése elakadt egy védőben.

9'     Éger szabadrúgását követően Böde fejelt középre, de a kifutó Rivas mindenkit megelőzött.

12'     Sifter indította Vayert, de a kapus felszedte a labdát előle.

14'     GÓL!!! Böde tette keresztbe a bal oldalon érkező Vayernek, aki ballal 8-ról a rövid alsóba lőtt. (0:1)

20'     Sipeki indításával ismét Vayer lépett ki, de nem tudta átemelni a labdát a kifutó Rivas felett.

29'     Vayer balról Bartha elé ívelt, aki két cselt követően, ballal lőtt kapura. A labda a jobb felső sarok felett süvített el.

33'     Szöglet: Vayer kisszögletét Bartha sarkazta vissza neki, ő beadott, és Magasföldi lőtt, de fölé ment.

35'     Ismét Magasföldi lőhetett, de a lövése, amit 11-ről küldött rá, jobbról, újból fölé ment, igaz alig pár centivel.

38'     Szöglet: A második Vayer szögletet Böde fejelte le a bal alsó sarok felé, de mellé pattant.

39'     Quadros futott fel a jobb oldalon, majd jobbal lőtt, de a labda kersztben elment a kapunk előtt.

42'     Egy előre lőtt labdára Donascimento startolt rá, de Csernyánszki gyorsabb volt.

FÉLIDŐ - UE Santa Coloma - MVM Paks (0-1)

46'     Fordulás után egyik csapat sem cserélt.

50'     Bartha felé szállt egy előre ívelt labda, de az egyébként védő nélkül álló játékos nem érte el a labdát.

54'     Szöglet: Az első hazai szögletet Csehi droppolta, majd Sifter kivágta a labdát.

56'     Előre vágott labdára lépett ki Quadros, de Csernyánszki idejében megfogta.

63'     Magasföldi csavart a kapura balról egy szabadrúgást, a 16-os mellől, de Rivas kiöklözte a középre, a léc alá tartó labdát.

64'     Rodriguez jobb oldali beadását a hosszú oldalon álló Quadros lefejelte a földre, onnan átpattant Csernyánszki fölött, de szerencsére a paksi kapu fölött is.

68'     Csere: Magasföldi - Hrepka

68'     Csere: Böde - Kiss

69'     Sárga lap:  Hrepka kapta reklamálásért. Történt, hogy buktatták a 16-oson belül, és mivel nem szólt a síp szóvá tette.

71'     Sárga lap: Fiola kapta Quadros buktatásáért.

74'     Vayer beadását Kiss lőtte fölé 16-ról.

76'     Csere: Bartha - Haraszti

77'     Hrepka szúrta rá 17-ről jobbal, fölé és mellé ment.

83'     Quadros ugratta ki Donascimentot, aki 14-ről fölé lőtt.

85'     Csere: Rodriguez - Blazquez

86'     Aloy 33-ról lőtt fölé egy szabadrúgást.

92'     Csere: Aloy - Ariel

92'     Véget ért  a mérkőzés.

Végeredmény: UE Santa Coloma - MVM Paks 0-1