Edzőmeccs

A Ferencváros brazil csatára góllal nyitott, a zöld-fehérek győztek a DAC ellen

A brazil Felipe Félix szerezte meg a Ferencváros első gólját a Dunaszerdahely elleni felkészülési mérkőzésen, ahol Prukner László csapata 2-1-re győzött.

A Ferencváros 2-1-re nyert idei első felkészülési mérkőzésén Dunaszerdahelyen. Az első gólra a félidő hajrájáig kellett várni, akkor a csapat új szerzeménye, a brazil Felipe Félix helyezett a DAC kapujába. A szünetben szinte teljes sorcserét hajtott végre Prukner László. A második félidő elején a tavaly még kölcsönben Szolnokon futballozó Fitos találatával már 2-0 volt az állás, majd Matus révén szépítettek a hazaiak.

Felkészülési mérkőzés:

Dunaszerdahely - Ferencváros 1-2 (0-1)

Ferencváros: I. félidő: Ranilovic - Fülöp, Grúz, Otten - Jovanovic, Andrezinho, Lisztes, Maróti, Junior - Felipe Felix, Abdi

II. félidő: Jova - Balog, Csizmadia, Tutric, Rodenbücher - Stanic, Otten , Józsi, Andrezinho, Fitos - Alison

Gólszerzők: Matus 71. perc, illetve Felipe Felix 42. perc, Fitos 61. perc