Divízió I-es jégkorong-vb

Maradt a 3-1 a második harmadban is Dél-Korea ellen

Ázsiai ellenfelünk kezdett valamivel jobban, majd a második harmad közepén volt egy nehéz időszakunk, de így is magabiztos előnnyel vezetünk a divízió I-es jégkorong-világbajnokság második játéknapján Dél-Korea ellen.

Az első gólunkat Vas Márton egyéni megindulása végén szerezte, majd Holéczy Roger növelte az előnyünket Magosi kapu mögül érkező passzából. Dél-Korea ugyan szépített egy védelmi hibánkat követően, de Sofron István egy gyönyörű háromszögelés végén visszaállította a kétgólos különbséget. Az első szünetre így 3-1-es előnnyel vonulhattunk.

A második harmad elején és végén is nagy helyzeteket dolgoztunk ki, a játékrész közepén azonban egy hullámvölgyet kellett átvészelnünk, amikor néhány percen keresztül nem tudtuk megtartani a korongot, és több helyzetet is engedtük ellenfelünknek, de gólt ebben az időszakban sem kaptunk. Lőni sem tudtunk, így maradt a 3-1.