EURO 2012

Hozták a kötelezőt a csehek

Érvényesült a papírforma a kedd délutáni Csehország-Liechtenstein Eurpa-bajnoki selejtezőn, a hazaiak sima, 2-0-ás győzelmet arattak az I-csoportban a sereghajtó felett. A csehek továbbra is csoportmásodikok, három pontra zárkóztak fel a később pályára lépő Spanyolországhoz.

Európa-bajnoki selejtező:

I-csoport
Csehország-Liechtenstein 2-0 (1-0)
Gólszerző: Baros (3.), Kadlec (70.)

A vezetést már a 3. percben megszerezték a csehek, Tomas Rosicki átadásából Milan Baros lőtt a tizenhatos vonaláról, középről a jobb alsó sarokba (1-0).

A 70. percben megduplázta az előnyt Michal Bílek együttese, Michael Kadlec alakította ki a 2-0-ás végeredményt, egy bal oldali szögletet követően fejelt a hálóba.

Később: Litvánia-Spanyolország 20:45

A csoport jelenlegi állása: 1. Spanyolország 12 pont/4 mérkőzés, 2. Csehország 9/5, 3. Skócia 4/4, 4. Litvánia 4/3, Liechtenstein 0/4.