FA kupa

Gera góllal és gólpasszal jelzett Hughesnak

Az elsőosztályú klubok közül a West Bromwich, a Blackpool, a Sunderland és a Newcastle búcsúzott az FA-kupa harmadik fordulójában, míg a Stoke City, a Wolverhampton és az Arsenal erejéből csak döntetlenre futotta alsóbb osztályú ellenfelekkel szemben, így megismételt mérkőzésen dől majd el a továbbjutás kérdése. Gera Zoltán egy góllal és egy gólpasszal járult hozzá a Fulham gólzáporos győzelméhez a harmadosztályú Peterborough United ellen.

FA-kupa, 3. forduló:
Millwall (II.)-Birmingham City 1-4, továbbjutott a Birmingham.
Coventry City (II.)-Crystal Palace (II.) 2-1, tj: Crystal Palace
Burnley (II.)-Port Vale (IV.) 4-2, tj: Burnley
Bristol City (II.)-Sheffield Wednesday (III.) 0-3, tj: Sheffield Wednesday
Fulham-Peterborough United (III.) 6-2, tj: Fulham. Gera Zoltán góllal és gólpasszal járult hozzá a Fulham győzelméhez.
Doncaster Rovers (II.)-Wolverhampton Wanderers 2-2, újrajátszás
Huddersfield Town (III.)-Dover Athletic (VI.) 2-0, tj: Huddersfield Town
West Ham United-Barnsley (II.) 2-0, tj: West Ham United
Reading (II.)-West Bromwich Albion 1-0, tj: Reading
Sheffield United (II.)-Aston Villa 0-3, tj: Aston Villa
Bolton Wanderers-York City (V.) 2-0, tj: Bolton
Blackburn Rovers-Queens Park Rangers (II.) 1-0, tj: Blackburn. Buzsáky Ákost (QPR) nem nevezték a mérkőzésre
Swansea City (II.)-Colchester United (III.) 4-0, tj: Swansea
Burton Albion (IV.)-Middlesbrough (II.) 2-1, tj: Burton
Southampton (III.)-Blackpool 2-0, tj: Southampton
Scunthorpe United (II.)-Everton 1-5, tj: Everton
Hull City (II.)-Wigan Athletic 2-3, tj: Wigan
Stoke City-Cardiff City (II.) 1-1, újrajátszás. Gyepes Gábort (Cardiff) nem nevezték a találkozóra.
Preston North End (II.)-Nottingham Forest (II.) 1-2, tj: Nottingham
Torquay United (IV.)-Carlisle United (III.) 1-0, tj: Torquay
Brighton Hove Albion (III.)-Portsmouth (II.) 3-1, tj: Brighton
Watford (II.)-Hartlepool United (III.) 4-1, tj: Watford
Sunderland-Notts County (III.) 1-2, tj: Notts County
Norwich City (II.)-Leyton Orient (III.) 0-1, tj: Leyton
Stevenage (IV.)-Newcastle United 3-1, tj: Stevenage. Kádár Tamás a kispadon kapott helyet a Newcastle-ban, nem cserélte be Alan Pardev menedzser.

Korábban: Arsenal-Leeds United 1-1 (0-0), újrajátszás.