Ikszelt a West Ham és az Everton

A hazaiak továbbra is kiesőjelöltek, Grant helye veszélyben

Csak az Everton játékosai találtak be a West Ham United elleni mérkőzésen, mégis 1-1 lett a végeredmény. Hibbert öngóljára Coleman válaszolt. A döntetlennel egyik csapat helye sem változott jelentősen.

A kieső helyen álló hazaiak az első negyedóra végén egy kis szerencsével szereztek vezetést. Egy szöglet után Kovac húzta a kapu felé az elpattanó labdát, és Hibbert olyan szerencsétlenül ért bele, hogy az a jobb felső sarokba pattant. (1-0)

Még a szünet előtt egyenlített az Everton Coleman révén. A szélső egy balról jövő beadásra érkezett teljesen egyedül a hosszú oldalon, és zavartalanul lőtt a kapuba. (1-1)

A második félidőben nem sok minden történt, a csapatok a kevés helyzetüket sem tudták kihasználni, így maradt a döntetlen.

Az eredménnnyel a West Ham továbbra is kieső helyen áll, így igazuk lehet azoknak a szakértőknek, akik szerint Avram Grantot kirúghatják az ünnepi meccsdömping végén.