Primera División

A Depor nyert a spanyol forduló zárómeccsén

Nuiui fejelte a győztes gól a Hércules ellen

Nem túl izgalmas mérkőzésen nyert a Deportivo La Coruna hazai pályán a Hércules ellen. A hazaiak végig enyhe fölényben játszottak, de csak egyszer tudtak betalálni, a 73. percben. A vendégek azonban nem tudtak válaszolni, így 1-0-ra nyert a Depor.

A hazaiak fölényben játszották végig az első félórát, a Hércules csak a rombolással törődött. Trezeguet és Valdez sokáig helyzetbe sem tudtak kerülni. Igaz, a másik oldalon sem voltak nagy lehetőségek.

Az egyetlen gól a második félidőre maradt a meccsen. Egy szabadrúgás után a visszafejelt labdát Nuiui juttatta a kapuba. (1-0)

A Hércules megpróbálta felpörgetni a játékát, de nem tudtak egyenlíteni, így a Deportivo zsinórban harmadik hazai bajnokiját nyerte meg.