Kézilabda

Az Európa-bajnokság programja

  • MTI
megosztom

December 7-én, kedden elrajtol a dán-norvék közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság. Magyarországot a D-csoportba sorsolták, válogatottunk kedden Szlovénia ellen kezdi meg szereplését.

A dán-norvég közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság csoportjai és a program:

A csoport (Aalborg): Spanyolország, Dánia, Románia, Szerbia
B csoport (Aarhus): Montenegró, Horvátország, Oroszország, Izland
C csoport (Larvik): Németország, Ukrajna, Svédország, Hollandia
D csoport (Lillehammer): Norvégia, MAGYARORSZÁG, Franciaország, Szlovénia

December 7., kedd:
1. forduló:
A csoport (Aalborg): Románia-Spanyolország 18:15, Dánia-Szerbia 20:45
B csoport (Aarhus): Oroszország-Montenegró 18:15, Horvátország-Izland 20:15
C csoport (Larvik): Németország-Svédország 17:45, Ukrajna-Hollandia 19:45
D csoport (Lillehammer): MAGYARORSZÁG-Szlovénia 18:15, Norvégia-Franciaország 20:15

December 8., szerda:
2. forduló:
C csoport (Larvik): Ukrajna-Svédország 17:45, Németország-Hollandia 19:45
D csoport (Lillehammer): Franciaország-MAGYARORSZÁG 18:15, Norvégia-Szlovénia 20:15

December 9., csütörtök:
2. forduló:
A csoport (Aalborg): Spanyolország-Szerbia 18:45, Dánia-Románia 20:45
B csoport (Aarhus): Montenegró-Izland 18:15, Oroszország-Horvátország 20:15

December 10., péntek:
3. forduló:
C csoport (Larvik): Svédország-Hollandia 17:45, Németország-Ukrajna 19:45
D csoport (Lillehammer): Franciaország-Szlovénia 18:15, Norvégia-MAGYARORSZÁG 20:15

December 11., szombat:
3. forduló:
A csoport (Aalborg): Románia-Szerbia 18:45, Dánia-Spanyolország 20:45
B csoport (Aarhus): Oroszország-Izland 18:15, Montenegró-Horvátország 20:15

Középdöntő:
I. csoport (Herning): A csoport 1. helyezettje, B1, A2, B2, A3, B3 - napi kezdési időpontok: 16:45, 18:45, 20:45
II. csoport (Lillehammer): C1, D1, C2, D2, C3, D3 - napi kezdési időpontok: 16:15, 18:15, 20:45

December 12., vasárnap:
középdöntő, 1. forduló:
II. csoport (Lillehammer): D2-C3, C2-D3, C1-D1

December 13., hétfő:
középdöntő, 1. forduló:
I. csoport (Herning): A3-B2, A2-B3, A1-B1

December 14., kedd:
középdöntő, 2. forduló:
I. csoport (Herning): A3-B1, A1-B3, A2-B2
II. csoport (Lillehammer): C3-D1, C1-D3, C2-D2

December 15., szerda:
középdöntő, 3. forduló:
II. csoport (Lillehammer): C1-D2, C2-D1, C3-D3

December 16., csütörtök:
középdöntő, 3. forduló:
I. csoport (Herning): A1-B2, A2-B1, A3-B3

December 17., péntek:
szünnap

December 18., szombat (Herning):
az 5. helyért: 11:30
elődöntők 14:30 és 16:30

December 19., vasárnap (Herning):
A 3. helyért 14:30
Döntő 17:00

megosztom